Data
29 Mar. 2008
Absolwenci Węzła zjechali się z całej Polski na ten jeden wieczór, aby złożyć sobie życzenia i cieszyć się zmartwychwstaniem Pana Jezusa.
My zaprosiliśmy "starszaków" na wieczór poezji. Potem była Msza św. sprawowana przez ks. Antoniego Gabrela i... rozmowy do późna w nocy.
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich absolwentów. :)