Data 24 Sty. 2007 Zwyczajem poprzednich lat, w środę 24 stycznia w kościele p.w. św. Teresy i św. Jana Bosko, odbyła się msza św. w intencji sesji. Również i w tym roku zgromadziła ona rzesze studentów, którzy przybyli, by wszystkie swoje zmagania polecić Bogu. Zobacz także Duszpasterstwo Środowiska Akademickiego - Kardynał Konrad Krajewski Duszpasterstwo Środowiska Akademickiego - Kardynał Grzegorz Ryś Andrzejki łódzkich duszpasterstw akademickich 2025 Tatry 2025 Sesja zdjęciowa Odpowiedzialnych 2024/2025