Data 3 Sty. 2010 Ksiądz Paweł Libor, salezjanin, już od dwóch lat pracuje na misjach w Angoli. 3 stycznia 2010 w ramach <i>Forum Meritum</i> podzielił się ze studentami wrażeniami ze swojej pracy pośród najuboższych. Zobacz także Duszpasterstwo Środowiska Akademickiego - Kardynał Konrad Krajewski Duszpasterstwo Środowiska Akademickiego - Kardynał Grzegorz Ryś Andrzejki łódzkich duszpasterstw akademickich 2025 Tatry 2025 Sesja zdjęciowa Odpowiedzialnych 2024/2025